| Последно добавени - На път за България |

4050 пъти видяна13 август 2008
|
|

222 пъти видяна13 август 2008
|
|

213 пъти видяна13 август 2008
|
|

234 пъти видяна13 август 2008
|
|

220 пъти видяна13 август 2008
|
|

227 пъти видяна13 август 2008
|
|

234 пъти видяна13 август 2008
|
|

219 пъти видянаЛетището е доста голямо и под него минават магистрали, въпреки че е доста извън града но заема не малка площ13 август 2008
|
|

226 пъти видянатози самолет на България Еър е нов, доста нов бих казал Ербъз ..... незапомних точния номер на модел13 август 2008
|
|

221 пъти видяна13 август 2008
|
|

214 пъти видяна13 август 2008
|
|

207 пъти видяна13 август 2008
|
|

225 пъти видянапрез прозореца (илюминатор) на самолета13 август 2008
|
|

226 пъти видяна13 август 2008
|
|

208 пъти видянав търсене на полета за София, голямо търсене си е, на такива летища като това трябва задължително 2 часа преди полета да сте стигали там, ако не знаете къде се намира вашият терминал из между 10-15 други :)13 август 2008
|
|

217 пъти видяна13 август 2008
|
|

217 пъти видяна13 август 2008
|
|

225 пъти видяна13 август 2008
|
|

217 пъти видяна13 август 2008
|
|

218 пъти видянана летище Шарл Де Гол, в търсене на терминал 2B
едно голямо летище....13 август 2008
|
|

206 пъти видяна13 август 2008
|
|

201 пъти видяна13 август 2008
|
|

222 пъти видянаПлац Пигал през прозореца на кафето13 август 2008
|
|
|
| 23 файл(а) в 1 страница(и) |
|